Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama
Katalog firm

F.T.U.H MaxTrans - transport i spedycja

F.T.U.H MaxTrans - transport i spedycja
Wolności 75
39-300 Mielec
podkarpackie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa: Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Jacek Puzio
Telefon: 792051510

Firma transportowo-spedycyjna oraz usługi motoryzacyjne. Firma działa sukcesywnie i rozwija się wyjątkowo dynamicznie od 1996r. Od początku naszej działalności przyświecał nam jeden cel - rzetelna, profesjonalna i uczciwa obsługa klientów.

Dzięki tej dewizie oraz potencjałowi jaki stworzyliśmy obecnie firma transportowa F.T.U.H MaxTrans to transport międzynarodowy drogowy a także transport krajowy towarów. Firma oferuje ładunki które przewozi systematycznie w relacji Polska oraz inne kraje. Transport do Anglii a także transport Ukraina i inne europejskie kraje stanowią systematyczne zlecenia dla firmy.

Poza Anglią i Ukrainą również transport do Austrii. Transport międzynarodowy Austria to całopojazdowe i ładunki drobnicowe. W kierunkach południowych firma oferuje także transport towarów na Węgry i transport Słowacja.

Poza transportem firma to lokalnie stacja paliw i wynajem samochodów. Wypożyczalnia samochodów, aut oferuje kompleksową obsługę. Doskonały wybór pojazdów. Nasze samochody osobowe i rent a car Mielec to doskonała lokalizacja w centrum miasta. Zapraszamy do wynajmu aut Mielec, woj. podkarpackie.


Dodano: 2019-02-12 22:31:40    Odsłon: 19
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS