Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

Sięgnij po zdrowe i ekologiczne produkty z Jasienicy Rosielnej

Email
Sięgnij po zdrowe i ekologiczne produkty z Jasienicy Rosielnej

Doskonałe walory smakowe od lat doceniane przez Klientów, produkty dostarczające białko, tłuszcz, węglowodany oraz wiele cennych dla organizmu witamin i składników mineralnych – tym charakteryzują się przetwory z mleka produkowane od 90 lat w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej. Wyroby z naszym logo są gwarancją najwyższej jakości smaku i tradycji. Potwierdzeniem tego są certyfikaty, nagrody i wyróżnienia oraz certyfikowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000:2005.

Kazimierz Śnieżek

Prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej

Prezes Kazimierz Śnieżek ze statuetką „Lidera Regionu” w produkcji certyfikowanych ekologicznych wyrobów mleczarskich.

Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a Twoje lekarstwo powinno być pożywieniem – tym przesłaniem Hipokratesa kieruje się Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jasienicy Rosielnej, firma z ponad 90-letnią tradycją. Wielkim orędownikiem zdrowej i jak najmniej przetworzonej żywności jest kierujący od wielu lat spółdzielnią w Jasienicy Rosielnej, jej prezes Kazimierz Śnieżek. – Do produkcji nie stosujemy konserwantów, sztucznych dodatków, wzmacniaczy smaków, barwników, czy zagęszczaczy. Jesteśmy firmą spod znaku CZYSTEJ ETYKIETY, która nie ma nic do ukrycia – podkreśla prezes K. Śnieżek.

Warto więc poświęcić czas i czytać etykiety na opakowaniach produktów żywnościowych, aby wybierać świadomie tylko te wartościowe. – Gwarantujemy, że nasze wyroby nie zawierają negatywnie kojarzonych dodatków do żywności – dodaje prezes OSM Jasienica Rosielna.

Zdrowie i ekologia

Dzięki produktom z Jasienicy Rosielnej można zafundować sobie skuteczną profilaktykę chorób cywilizacyjnych, dlatego w codziennej diecie powinno być dużo naturalnych produktów, w tym mleko i przetwory mleczne z Jasienicy Rosielnej. Przykładowo mleko to bogate źródło białka, soli mineralnych oraz witamin: A, B, C, D i E. Z kolei masło ekstra z Jasienicy to nie tylko doskonałe walory smakowe ale przede wszystkim charakteryzuje się wysoką zawartością witamin  A, D, E i K, które dobrze wpływają na wzrok i zapobiegają krzywicy, jest również łatwo strawnym i najlepiej przyswajalnym tłuszczem zwierzęcym. Niezbędny w codziennym odżywianiu jest też twaróg wiejski zawierający pełnowartościowe białka mleka oraz łatwo przyswajalny wapń; kefir, który jest cennym źródłem witamin A, D2, C oraz z grupy B1 i B2, zawierający sole mineralne wapnia i fosforu a także serek fromage, czyli połączenie twarogu i masła, doskonale komponujący się ze świeżym pieczywem.

Składniki oraz wartość odżywcza wszystkich wyrobów znajdują się na stronie internetowej spółdzielni. Surowcem do produkcji zdrowej, ekologicznej żywności z Jasienicy Rosielnej jest mleko pochodzące z certyfikowanych gospodarstw, które są pod ciągłą kontrolą powołanych do tego inspekcji, a hodowla zwierząt w takim gospodarstwie odbywa się bez użycia środków ochrony roślin, nawozów sztucznych. Również cały proces produkcji jest pod stałym nadzorem firmy certyfikującej COBICO.

Najwyższa jakość

Potwierdzeniem wysokiej jakości wyrobów są liczne certyfikaty, jakimi może poszczycić się Okręgowa Spółdzielnia Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej. Wśród nich są produkty oznaczone znakiem „Jakość Tradycja”. Są one wyrabiane z surowca najwyższej jakości, z naturalnych składników i mające tradycyjny smak. Jest to jedyny polski system certyfikacji produktów tradycyjnych, a z Jasienicy Rosielnej na tej liście są twaróg wiejski chudy i półtłusty oraz masło ekstra. Kolejna grupa wyrobów ma certyfikat TOP Produkt „Doceń Polskie”: twarożki wiejskie, maślanka oraz śmietana, a „EKO AGRO Poland” – mleko pasteryzowane 2%, bio masło ekstra, bio twaróg wiejski. Spółdzielnia bardzo przywiązuje też uwagę do wyróżnień od konsumentów. Wyroby z Jasienicy Rosielnej oznaczone są między innymi logiem „Smaczne bo Podkarpackie”. Z kolei Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą spółdzielnia odebrała w ubiegłym roku za masło ekstra. W tym roku otrzymała już tytuł „Lidera Regionu” w produkcji certyfikowanych ekologicznych wyrobów mleczarskich. Od 20 lat OSM z Jasienicy Rosielnej uczestniczy w konkursie Przedsiębiorstwo Fair Play, a ostatnio została laureatem nagrody SEMPER FIDELIS „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018.

Warto szukać na półkach sklepowych produktów z Jasienicy Rosielnej ze znakami gwarantującymi najwyższą jakość.

OSM Jasienica Rosielna zaprasza do sieci sklepów firmowych oraz hurtowni na Podkarpaciu

Hurtownie:

Brzozów, ul. Kościuszki 25

Dynów, ul. Rynek 72

Jasło, ul. Jana Pawła II 28a

Krosno, ul. Składowa 2

Krosno, ul. Lewakowskiego 31

Sanok, ul. Naftowa 2

Rzeszów, pawilon K, ul. Lubelska 46

Rzeszów, pawilon 3, ul. Lubelska 46

Sklepy firmowe:

Jasienica Rosielna (budynek banku)

Brzozów, ul. Mickiewicza 23

Stara Wieś, Jasienica Rosielna (sklep wielobranżowy)

Iskrzynia

Rzeszów, ul. Targowa 5

Krosno, ul. Mickiewicza 29

Krosno, ul. Legionów 3

Blizne

Izdebki

Domaradz

Jabłonica Polska

Humniska

Wesoła

 

Statuetka SEMPER FIDELIS

„Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018

dla OSM Jasienica Rosielna

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska

w Jasienicy Rosielnej

tel. 13 43 09 410

fax. 13 43 09 411

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.osm-jasienica-rosielna.pl

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS