Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

FACHOWO, TERMINOWO, SOLIDNIE

Email
FACHOWO, TERMINOWO, SOLIDNIE

Od blisko 20 lat działa na rynku usług budowlanych firma remontowo-budowlana BAUMAR. Przez ten czas dała się poznać, jako profesjonalny, solidny i odpowiedzialny wykonawca prac. Świadczą o tym pozytywne referencje Klientów, wiele zrealizowanych prac oraz uzyskiwane certyfikaty.

Firma BAUMAR to grupa ludzi, specjalistów w dziedzinie budownictwa oraz profesjonalnego wykańczania wnętrz. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług budowlanych, rzetelność oraz terminowość, sprawiają, że jest to firma polecana, rekomendowana i ciesząca się dobrą opinią.

Pracownicy BAUMARU dokładają wszelkich starań, aby wykonywane przez nich prace cechowała wysoka jakość. Opierają się na fachowej wiedzy i posiadanych umiejętnościach. Zawsze są do  dyspozycji Klientów, oferując im porady, podpowiedzi i pomoc w zakupie materiałów potrzebnych do wykonania zleconej inwestycji.

Firma ma w swojej ofercie usługi: budowlane, remonty, wykończenia wnętrz, docieplenia budynków, izolacje fundamentów, odwodnienia terenu, układanie kostki brukowej, profesjonalne układanie glazury i klinkieru, adaptację pomieszczeń na cele mieszkaniowe oraz wiele innych prac budowlanych niezbędnych do profesjonalnego wykończenia  domu, czy mieszkania „pod klucz”. Na życzenie Klientów wykonuje też usługi wiertniczne pod słupki ogrodzeniowe.

Atutem firmy jest również własny, specjalistyczny sprzęt niezbędny do robót ziemnych, samochody dostawcze, koparki, a do prac wykończeniowych agregat do malowania i szpachlowania.

Z usług BAUMARU skorzystało już wielu inwestorów prywatnych oraz duże firmy z regionu, jak np. Cellfast SA, Krośnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Krośnieńskie Stowarzyszenie Motorowe, Walter, Polskie Sieci Elektroenergetyczne Wschód SA z siedzibą w Radomiu, Lasko w Krośnie, Sanatorium Stomil w Rymanowie-Zdroju, KFC w Krośnie, sieci lokalnych sklepów oraz wielu prywatnych inwestorów. Załoga BAUMARU wykonywała także odwodnienie i izolację fundamentów przy hali sportowowidowiskowej MOSiR w Krośnie.

Obecnie firma specjalizuje się przede wszystkim w robotach ziemnych, odwodnieniach, izolacjach, drenażach i układaniu kostki brukowej. Tych zleceń ma najwięcej. Swoim klientom oferuje pomoc przy projektowaniu, a także bezpłatną wycenę kosztorysową, która praktycznie w 100 procentach pokrywa się z późniejszym rozliczeniem.

Na stronie internetowej można obejrzeć galerię z przykładowymi realizacjami zleceń.

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

BAUMAR OFERUJE:

układanie kostki brukowej

drenaż i izolację fundamentów

odwodnienie terenu; nawadnianie

roboty ziemne; wykończenie wnętrz

Marek Marszewski

ul. Marynkowska 11, 38-422 Krościenko Wyżne

tel. 888 800 181, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.baumar.cba.pl

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS