Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

BETON NA TELEFON

Email

BETON NA TELEFON

13 43 604 85

Firma ZAMBET Odrzykoń jest wiodącym dostawcą betonu w regionie. Posiadane zaplecze produkcyjne oraz własny tabor transportowy. Zdobyte przez 20 lat doświadczenie sprawia, że jest w stanie zrealizować skomplikowane zlecenia oraz zadania stawiane przez zamawiającego.

ZAMBET obsługuje inwestycje związane z budownictwem drogowym, gospodarką wodno-ściekową, budownictwem indywidualnym, wielorodzinnym i komercyjnym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i przyjętej strategii Klienci mają pewność, że oferowane przez firmę różnego rodzaju mieszanki betonowe są produktami zawsze najwyższej jakości. Potwierdzone jest to specjalnymi testami jakościowymi.

Wytwórnie mieszanek betonowych firmy ZAMBET zlokalizowane są w Krośnie i Pakoszówce k/Sanoka. Firma oferuje m.in. beton klasy C8/10 – C50/60 z dostawą na budowę, stabilizację, zaprawy cementowo-piaskowe, betonowozy o pojemności 7 m sześc. i 9 m sześć., pompy do betonu 18 m, 24 m, 28 m i 39 m oraz pompo gruszki. ZAMBET posiada doświadczenie w realizacji dostaw materiałów budowlanych, służy też doradztwem zarówno w przypadku dużych inwestycji, jak też budowy domów jednorodzinnych. Z usług ZAMBETU Odrzykoń korzystają zarówno duże firmy i przedsiębiorstwa budowlane, jak również klienci indywidualni. To z myślą o nich wprowadzona została usługa „beton na telefon”, z dostawą na miejsce. Jest to bardzo duże udogodnienie

Nasze wytwórnie mieszanek betonowych z profesjonalnym zapleczem znajdują się w Krośnie oraz w Pakoszówce k. Sanoka. Sprawia to, że naszą działalność możemy koncentrować na dużym obszarze, począwszy od Bieszczadów, poprzez Sanok, Brzozów i Krosno, aż po Jasło i okolice – mówi Piotr Przybyła z firmy ZAMBET. Dużym atutem firmy jest własny transport. Do dyspozycji Klientów jest kilkadziesiąt samochodów, w tym tzw. gruszki, pompy oraz pompo gruszki.

 

Najważniejsza jakość

Do produkcji mieszanek betonowych ZAMBET wykorzystuje wyłącznie składniki najwyższej jakości, które posiadają atesty i certyfikaty. Współpracuje z wiodącymi producentami cementu, w tym z Grupą Ożarów oraz Lafarge Cement. Umożliwia to dobór odpowiedniego materiału do specyfikacji zamówienia. Ponadto dział wsparcia technicznego dostawców cementu, z którymi firma współpracuje, umożliwia ciągły nadzór oraz optymalizację procesu produkcji. Firma przykłada bardzo dużą wagę do zapewnienia optymalnych parametrów produkowanego w swoich wytwórniach betonu, ponieważ od jego jakości zależy trwałość konstrukcji i ich wytrzymałość.

 

Do dyspozycji Klientów jest kilkadziesiąt specjalistycznych samochodów

Kompleks basenów zewnętrznych Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku

Basen MOSiR przy ul. Bursaki w Krośnie

– Aby kontrolować jakość wytwarzanej mieszanki betonowej posiadamy własne laboratorium zakładowe oraz współpracujemy z akredytowanym Centrum Technologicznym Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej w zakresie opracowania oraz weryfikacji receptur, badań betonu i nadzoru w trakcie budowy – podkreśla Piotr Przybyła. Kruszywa do produkcji betonu dostarcza przede wszystkim Kruszgeo Rzeszów – firma z wieloletnim doświadczeniem, która gwarantuje utrzymanie parametrów i ciągłość dostaw. Podobnie jest z domieszkami do betonu, które firma pozyskuje od uznanych producentów chemii budowlanej.

 

Wiodące inwestycje

Wypracowana przez lata dobra renoma firmy sprawia, że z ZAMBETEM współpracują wykonawcy wielu projektów i inwestycji realizowanych na Podkarpaciu. Beton z ZAMBETU został wykorzystany między innymi do budowy osiedli mieszkaniowych, galerii handlowych, ujęć wody, a nawet elektrowni wiatrowych. Firma ma na swoim koncie wiele prestiżowych obiektów w okolicy, które powstały w oparciu o jej wyroby. Zaliczyć do nich można np. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Galerię „Portius” w Krośnie, centrum handlowe OBI w Miejscu Piastowym, Leroy Merlin i Merkury Market w Krośnie, budynki wielorodzinne budowane przez krośnieńskie TBS, wieżę na lotnisku w Krośnie, obiekty firm Splast i Eurocash w strefach inwestycyjnych, centrum VIVO! Krosno, kompleks basenów w Krośnie oraz kompleks basenów zewnętrznych Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku Firma ZAMBET, jako producent i dostawca betonu, jest marką samą w sobie, co potwierdzają zadowoleni klienci i inwestorzy budów. Oferta firmy dostępna jest dla każdego, kto chce mieć produkt sprawdzonej i najwyższej jakości. Wystarczy zadzwonić pod numer – 13 43 604 85.


 

ZAMBET ODRZYKOŃ

www.zambetodrzykon.pl

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS