Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

pszczółka - dla domu, ogrodu, rodziny...

Email

Pszczółka – to otwarty 27 kwietnia 2019 r. nowy market budowlany w Jaśle, którego właścicielem jest spółka Jamix, działająca na jasielskim rynku od 1991 r. – Pszczółka to market budowlany, ale jego oferta skierowana jest do całej rodziny, to market przyjazny rodzinie i Klientom – mówi Jacenty Bubenko, prezes zarządu firmy Jamix. W ofercie marketu jest szeroki asortyment materiałów budowlanych i wykończeniowych, a także narzędzia, elektronarzędzia, armatura łazienkowa, wyposażenie wnętrz i ogrodów oraz chemia gospodarcza i budowlana.

Od 27 kwietnia w jednym miejscu – w Jaśle przy ul. Towarowej 20, w Jamixie – można zatankować samochód paliwem Lotos i LPG, kupić dachówkę, pustaki, cement, tynki, farby, blachę, styropian, papę, betoniarkę itd., ale i płyn do prania, nawóz, nasiona, kwiaty, żarówkę, sprzęt do domu, czujnik czadu, karnisze, żaluzje oraz zlewozmywaki, baterie, wiertarki, akcesoria do łazienki, C.O., chemię budowlaną, basenową, kosiarki, drabiny, pergole, drewno ogrodowe itd. Sklepy marki Pszczółka to brand ogólnopolski, stworzony przez polskichprzedsiębiorców i właścicieli sklepów budowlanych. W grupie tej od 27 kwietnia 2019 r. jest również firma Jamix, która przy ul. Towarowej 20 w Jaśle prowadzi market budowlany pod tą nazwą. W sieci Pszczółka docelowo ma być ponad pół tysiąca sklepów w Polsce. Tylko w tym roku planowane jest otwarcie blisko 60 placówek z szyldem Pszczółka. Na Podkarpaciu są już dwa sklepy – w Jaśle i k. Mielca. – Pszczółka w całości jest marketem polskim, z kapitałem polskim, stworzonym przez polskie firmy. Myślę, że to ważna informacja dla Klientów, którzy szukają rodzimych producentów, dostawców i produktów – podkreśla prezes Jamixu.

OD FUNDAMENTU PO DACH

Pszczółka w Jaśle to około 500 m kw. powierzchni sprzedażowej, bogata oferta produktowa, dogodna lokalizacja, przestronny parking i fachowa obsługa. Pracujący tu personel ma wieloletnie doświadczenie w branży, posiada rzetelną wiedzę na temat oferowanych produktów i zapewnia fachowe doradztwo. Firma oferuje swoim Klientom usługę transportu zakupionego towaru i jego rozładunku, a także możliwość składania zamówień drogą elektroniczną (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub telefoniczną (13 44 68 068).

Przestrzeń sprzedażowa podzielona jest na pięć działów: upiększanie domu i środki czystości, ogród, remont mieszkań, narzędzia i elektonarzędzia oraz ubrania i środki BHP. W ofercie Pszczółki jest pełen asortyment budowlany, począwszy od materiałów budowlanych (np. pustaki, wełna mineralna, płyty OSB i karton-gips, dachówka, drzwi, okna dachowe, systemy kominowe, cegła klinkierowa, kruszywo, obrzeża, kostka brukowa, rynny, styropiany, blachy i gonty), po chemię budowlaną (farby, lakiery, tynki) i armaturę łazienkową. W Pszczółce nie brakuje też różnego rodzaju narzędzi, elektronarzędzi i akcesoriów wykorzystywanych przy budowie lub remoncie domu, a także do pielęgnacji i prowadzenia ogrodu oraz wyposażenia wnętrz. Jest sprzęt AGD, a nawet karnisze, ramki na zdjęcia czy zegary. Zainteresowani znajdą też m.in. środki czystości i ochrony roślin, oświetlenie, ubrania robotnicze.

Bogaty asortyment naszego marketu sprawia, że wśród Klientów mamy osoby prywatne oraz firmy wykończeniowe i budowlane. To nas cieszy, bo taki jest zamysł sieci Pszczółka, ma to być market dla każdego, przyjazny Klientom – mówi Jacenty Bubenko.

Pszczółka to ładnie, z gracją zaprojektowany sklep, inny od tych do jakich przywykliśmy, nad każdym stoiskiem jest tematyczny obraz (plakat) dotyczący towaru i producenta – miło się kupuje. W Pszczółce warto być.

MARKET DLA WSZYSTKICH

Producentami i dostawcami produktów oferowanych przez market Pszczółka są w większości firmy polskie. Do współpracy wybierani są producenci znani, sprawdzeni i gwarantujący określoną jakość oraz mający wieloletnie tradycje produkcyjne. Pszczółka w Jaśle współpracuje m.in. z firmami: Deante, Ferro, Ciarko, Celfast, Dedra, Inter-s, Bruk Bet, ROBEN – dachówki i cegła, Caparol – farby i tynki, Isover – wełna mineralna.


Oprócz atrakcyjnych cen i licznych promocji, w tym oferty gazetkowej, co weekend w markecie Pszczółka przy ul. Towarowej 20 prowadzona jest akcja promocyjnych cen na kwiaty i rośliny do ogrodu. Sklep czynny jest sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00, a w soboty w godz. 8.00-14.00.

Sukces sklepu i firmy Jamix to w 95 procentach zasługa pracowników, którzy pracują z nami od 28 lat. Całej załodze składam podziękowania za zaangażowanie i pracę, za przygotowanie sklepu na nowe otwarcie 27 kwietnia 2019 roku. Ten sklep tworzą ludzie oddani swojej pracy i Klientom. Warto nas odwiedzić – zaznacza prezes Jamixu.

 

 

Pszczółka – Jamix sp. z o.o.

ul. Towarowa 20,

38-200 Jasło

tel./fax 13 44 68 068

www.jamix.pl

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS