Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

„DROZDBUD” – kompleksowe usługi budowlane

Email

– kompleksowe usługi budowlane

Firma DROZDBUD istnieje na rynku usług budowlanych i remontowych od 1991 r. Na swoim koncie ma wykonawstwo wielu przedsięwzięć i inwestycji. Przez blisko 30 lat działalności dała się poznać jako rzetelna firma zatrudniająca doświadczonych pracowników, którzy poradzą sobie z każdym zleceniem. Na Podkarpaciu, a zwłaszcza w powiecie krośnieńskim, DROZDBUD jest znaną i rozpoznawaną marką.

– Na rynku usług budowlanych firma istnieje od 1991 roku i myślę, że w tym czasie daliśmy się poznać jako solidny i odpowiedzialny wykonawca. Dbamy o to, aby zlecone nam prace były wykonane jak najlepiej, według sztuki budowlanej. Stawiamy na jakość! Zawsze jesteśmy do dyspozycji klientów i reagujemy na ich sugestie. Jesteśmy firmą lokalną i cieszą nas wszystkie inwestycje w regionie.

Zapraszam do współpracy

– Tadeusz Drozd,

właściciel Zakładu remontowo-budowlanego DROZDBUD

 

 

 

 

Zakład remontowo-budowlany Tadeusza Drozda z Rymanowa-Zdroju od 28 lat oferuje usługi w zakresie robót budowlano-montażowych, instalacyjnych, remontowych i modernizacyjnych, robót drogowych, a także wszelkiego rodzaju roboty wykończeniowe – malarskie, tynkarskie, ocieplanie budynków, adaptację wnętrz oraz układanie kostki. Na liście zrealizowanych przez firmę inwestycji są m.in. prace modernizacyjne, remontowe i budowlane przy 12 szkołach podstawowych i gimnazjalnych, 5 salach gimnastycznych, 4 obiektach sanatoryjnych, przy kaplicach i budynkach banków. DROZDBUD jest również wykonawcą wielu miejskich parkingów, w tym np. w Rymanowie, Rymanowie-Zdroju, Iwoniczu-Zdroju czy Krośnie, oraz alejek w całości Parku zdrojowego w Rymanowie-Zdroju. Firma bazuje na doświadczonej kadrze, którą tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, oraz na produktach renomowanych firm, które gwarantują odpowiednią jakość wykonawstwa i późniejszej eksploatacji.

DROZBUD realizuje szereg inwestycji w regionie i współpracuje z wieloma okolicznymi firmami. Wśród jej zleceniodawców są m.in. Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne „Stomil” w Rymanowie-Zdroju, RBDiM w Krośnie, FHU Deli w Krośnie, ZRB Later w Rymanowie, Powiatowy Zarząd Dróg w Krośnie, gminy: Rymanów, Miejsce Piastowe, Iwonicz-Zdrój i inni. Najważniejsze inwestycje ostatnich dwóch lat to np. remont ciągów komunikacyjnych w Oczyszczalni Ścieków w Rymanowie, budowa zaplecza sanitarno-sportowego przy stadionie w Rogach, modernizacja parkingu w Iwoniczu- Zdroju, przebudowa dróg powiatowych i chodników oraz drogi wojewódzkiej w Sieniawie, przebudowa pomieszczeń w SP w Miejscu Piastowym na potrzeby żłobka, budowa małej architektury w Głowience, przebudowa i rozbudowa budynku oświatowego w Lubatowej, budowa budynków rekreacji indywidualnej w Rymanowie-Zdroju. W minionych latach sztandarowymi realizacjami firmy były – odbudowa restauracji Krakowiak w Iwoniczu-Zdroju, budowa hali sportowej w Sieniawie i sali gimnastycznej w Milczy czy budowa domu ludowego w Niżnej Łące.

Na wykonane prace i zlecenia DROZBUD posiada referencje od różnych firm, instytucji i przedsiębiorstw. Fachowość, rzetelność i terminowość firmy doceniły m.in. samorządy Rymanowa, Iwonicza-Zdroju i Miejsca Piastowego, Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich, PS-T „Stomil” w Rymanowie-Zdroju, PZD w Krośnie, byłe Krośnieńskie Huty Szkła, RBDiM w Krośnie. Ugruntowana pozycja firmy na rynku usług budowlano-remontowych jest także efektem otrzymanych nominacji, nagród i wyróżnień w konkursach branżowych. W 2004 r. DROZBUD był laureatem nagrody „Budowa Roku Podkarpacia 2004” jako podwykonawca robót w Międzyuczelnianym Wielofunkcyjnym Lotniczym Laboratorium Naukowo-Badawczym Politechniki Rzeszowskiej i Politechniki Warszawskiej, a w 2008 r. odniósł sukces w konkursie „Modernizacja Roku 2008” za termomodernizację budynku Zespołu Szkół Publicznych w Rymanowie.

Zakład remontowo-budowlany DROZBUD

ul. Spacerowa 90, Rymanów-Zdrój

tel./fax 13 43 571 36, tel. 601 974 493, www.drozdbud.pl

Posiadamy doświadczoną kadrę, sprawdzoną na budowach w kraju i za granicą.

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS